poniedziałek, 18 lutego 2013

Ask.fm-specjalnie dla was xD

Heii!!

Dzisiaj, dzień minął w zasadzie normalnie. 7 lekcji dość szybko minęło. Humor mi jakoś specjalnie nie dopisywał to może przez to ze dzis poniedziałek; / Sprawdzian z techniki nie był wcale tak trudny jak chyba wszyscy myśleli .Na biologii oddała kartkówki dostałam 4+ a brakowało mi 0,5 punkta do 5 To się nazywa mieć pecha;) No jak sami widzicie nic specjalnego się nie działo, może jutro będzie lepiej. Idę do szkoły na 9:00 i do 12:00. Na 3 godziny. Nie wiem czy zauważyliście z boku pojawiło się okienko i możecie pytać. Wczoraj specjalnie  dla was postanowiłam założyć aska. Inaczej wgl bym tego nie robiła. A tak możecie popytać, o co właściwie chcecie. Będzie mi miło kiedy pojawią się jakieś pytania. Ok nie mam za bardzo o czym pisać, więc do następnej...

Vivi...

3 komentarze:

 1. Understand undoubtedly that that's a important point. Energy supply is no longer left up to chance in Rancho Bernardo where deficits in electricity that happen during power outages are made up by solar energy produced both by the panels on the roofs, and panels out on solar farms. A solar course gives you the best solar training as the correct training is highly crucial since the subject of solar energy is so broad and complicated.

  Take a look at my web-site - Photovoltaikanlage

  OdpowiedzUsuń
 2. Keep on top of what the trending search phrases are for your target audience and be sure to
  tag your movies accordingly. You'll relax in a comfortable chair and watch television or listen to music as your plasma is prepared and collected. You can become a no cost lancer and create money online if you have certain abilities.

  My homepage: how to make money online

  OdpowiedzUsuń