poniedziałek, 11 marca 2013

Brzoskwiniowy lakier ;]

Heej!! ;*


I co by tu pisać ? weekend się bardzo szybko skończył, dzisiaj znowu trzeba było do szkoły. Jak mi się wstać nie chciało. Kiedy szłam na autobus strasznie sypał śnieg. Miałam ogromną nadzieję że autobus nie pojedzie bo miał 15 minutowe opóźnienie...ale niestety...przyjechał ;c Kilka wiosennych dni i znowu powrót zimy...; / Ja już chcę wiosne!

No nic..dzisiaj nam zrobiła kartkówkę z biologi, ale myślę że dobrze mi poszła. Oddano nam dzisiaj też sprawdziany z religii. Nie pytajcie co dostałam. Będę musiała poprawić w środe. Ogólnie mówiąc to nic ciekawego się u mnie dzisiaj nie działo.

Chciałam wam też przedstawić mój nowy lakier do paznokci. Miałam już wspomnieć tu coś o nim wcześniej ale wyszło mi z głowy ( jak większość rzeczy ;p) dlatego zrobię to dzisiaj.  Jest koloru brzoskwiniowego/cukierkowego/kremowego zależy jak kto woli xD Jak dla mnie najbardziej przypomina kolor brzoskwiniowy. Ogólnie to wolę lakiery w ciemnych kolorach czarny, czerwony ale ten mi się jakoś spodobał i kupiłam. ;p
Dodam zdjęcia ale są dość nie wyraźne... słabe światło, kiedy robiłam było już ciemno.

Ok To tyle na dzisiaj
pozdrawiam
Vivi ;*
1 komentarz: