niedziela, 31 marca 2013

Pierwszy dzień świąt za nami ;)

Hej!

I jak minął Wam pierwszy dzień świąt ? Mnie całkiem rodzinnie. Brutalnie obudzona musiałam zejść na śniadanie, na 9:00 o,0 Jeny jak mi było ciężko wstać. Tym bardziej że szłam spać koło 12 bo oglądałam na prawdę świetny film. Na końcu aż mi się ryczeć chciało, ale ja jestem silna i Się
powstrzymałam. Nie wiem czy jestem tak do końca silna, ale tak sobie przynajmniej powtarzam.  Śniadanko oczywiście że pycha xD Potem na obiad pojechałam do dziadków, gdzie jak u dziadków się wynudziłam ( dobrze że miałam telefon i słuchawki przy sobie bo tak to nie wiem co bym tam robiła) i najadłam. Właśnie jedzenie...coś czuje że pujdzie mi w boczki ; /  Ale to chyba każdemu w święta. :D Po obiedzie długo nie trwało to babcia zaczęła rozstawiać słodkości no a potem kolacja i nareszcie w domu. Jutro dzień również zapowiada się poza domem. Znowu się wynudzę no ale co zrobić. lubię jakieś rodzinne spotkania ale teraz po dzisiejszym dniu to mam już dość. A tu jeszcze jutro...Ale jakoś to będzie. Wkońcu święta wielkanocne są raz w roku, czego się nie robi dla rodziny. Dzisiaj u mnie spadł śnieg..ZNOWU...*,* Zima wiosną...zajebiście. Po prostu chodźmy ulepić zająca. ; / Mam już dość tej pogody. Ja chce wkońcu trampki założyć ! Nieźle wyglądam w nich xD( zmniejszają mi stopy, ale pomińmy szczegół :D ) A jak wam minął pierwszy dzień świąt ?

pozdrawiam
Vivi ;****

8 komentarzy:

 1. Też zwykle się nudzę u babci kiedy jedziemy do niej na święta, bo nie ma tam nikogo w moim wieku, lub z kim mogłabym porozmawiać. Niezbyt utrzymuję z niektórymi kontakt, a w rozmowę moich cioć, babć wolę się nie wtrącać c:

  http://alicja-aliszja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hah. Nigdy nie jest tak źle, zawsze może być gorzej. Ja na szczęście byłam w domu i miałam co robić :D

  agnes-intuicja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to mam kuzynkę, 5 lat młodszą, ale uważa się za dorosłą, nosi głowę wysoko, nie bardzo jej lubię :D

  moje-hobby-pasje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. hihihi, ja zostałam obudzona o 7 :<
  jaki film oglądałaś?
  ja mam naszczęście ten luksus, że to do mnie przyjeżdżają i ja siędzę w cieplutkim domu pod kocem z laptopem na kolanach. :)

  http://ikaczmarczyk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. super blog, bardzo fajnie się czyta :)
  masz ładny uśmiech :)
  obserwuję i zapraszam do siebie jak znajdziesz chwilkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hi dear! Happy easter :)
  Would you like to follow each other on GFC ??
  Let me know <3
  X, Lynn

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi tam święta mijają spontanicznie ;3

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi swiea mijaja bardzo dobrze
  ♥ Ode mnie masz:
  ☻ Obserwowanie
  ☻ dO każdego postu komentarz!!
  ☻☻ Licze na to samo
  nina-wera.blogspot.com
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń