piątek, 26 kwietnia 2013

Dłuuugi weekend ;))))

Hej!


Dzisiaj zaczął się dla mnie dłuuugi weekend bo aż tydzień( no ponad - 9 dni licząc sobotę i niedziele). A Wy tez macie wolne ? Bo moja koleżanka musi jeszcze iść poniedziałek i wtorek...;] No ale nie odbiegajmy od tematu. Mam już wstępne plany. Wpadnie do mnie Zuza. Z pewnością nie będziemy się nudzić. A nawet jeśli to ja juz dopilnuje żeby nudno nie było. Może się gdzieś przejedziemy...? Nie wiem ale  to jeszcze uzgodnimy ;)) Dzisiaj ostatni dzień w szkole. Dużo osób już sobie wolne zrobiło.Ale ja jeszcze poszłam. ;] Good student ze mnie xDD Na informatyce pani mnie i Zuzę zwolniła więc spoko. Mam nadzieję , że mi ktoś to zapisał co robiliśmy.  Nie chce tego od nowa robic. Jakoś nie lubię infy..Dzisiaj mieliśmy 2 muzyki. Dawno tyle nie graliśmy. Nadszedł ten okropny dzień , kiedy wszyscy musieli zagrać na ocenę. A ja przez cały rok udawałam ze gram...; / Na szczęście grałam z Zuzą i mnie trochę zagłuszyła. :D Swoim piskiem oczywiście, ona też nie umie grać.;p Zagrałyśmy chyba najgorzej z klasy , no ale w nagrodę że się zgłosiłysmy dostałyśmy 4+. Pani zawsze tak łaskawie ocenia ;) Więc nie była najgorzej. Cały dzień w prawdzie nie najgorszy;) Nie dawno wróciłam z biegania. I zabrałam się za notkę ;)

To tyle na dzisiaj. Przepraszam, że nie ma zdjęć z imienin. PRZEPRASZAM. ;c Nie wiem czy będą. ; /
Ciągle nawalam z pisaniem, wgl z prowadzeniem bloga. Mowie o czymś a potem tego nie robię.;c Na pewno Was to denerwuję. Mnie jako czytelniczkę innych blogów podobne rzeczy też wkurzają. Przepraszam. Tylko tyle mogę.

Mam dla Was dzisiaj zdjęcie pewnego uroczego kotka;) Musicie wiedzieć że kocham zwierzęta ^^Czyż nie jest śliczny ?  ;p


Buziaki
Vivie ;*

6 komentarzy:

 1. jaki słodki kotek. <3
  fajny pościk. (:
  http://attka-attkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Po pierwsze... śliczny, uroczy kot(ek).
  Po drugie... wesołego weekendu i odpoczynku.
  Po trzecie... informatyka jest do niczego, bo jak nie masz jakiegoś programu, a masz zadanie to zaczyna się panika.

  OdpowiedzUsuń
 3. poniedziałek, wtorek idę jeszcze deo szkoły ale za to mam wolne 7,8,9 dodatkowo - matuuury <333 też nie cierpię informatyki i nie, wcale nie wiąże się to z tym, że nic nie umiem xDDD
  Nominowałam cię do Versatile Blogger Award
  http://strange-of-unreal.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh wow! So cuteee cat!!! ^_^

  OdpowiedzUsuń