niedziela, 19 maja 2013

Klucz do Koszmaru

Heej!


Przepraszam , ze nie pisałam wczoraj i w piątek, ale byłam u Zuzy i nie miałam czasu na notkę. W piątek szłyśmy na spotkanie do bierzmowania, same dziewczyny były. Od razu spokojniej bez chłopaków było xD Nikt nie śmiał się z dźwięku jakie wydobywa krzesło i nie wołał kota siedzącego za oknem ;)))W sobotę zrobiłyśmy z Zuzą gazetkę :D Pokażę Wam ją jutro :) Całkiem, całkiem wyszła. Musiałyśmy też zrobić jakomś grę na polaka o Romeu i Julii . (chyba dobrze odmieniłam Romeu...? ) Gra już trochę słabiej poszła. Chyba nie dostaniemy dodatkowej oceny za zdolności plastyczne, ale fakt faktem, ze strasznie nam się nie chciało. Ważne , że jest. Wgl w piątek to było w szkole całkiem nieźle. Nie było mnie na matmie, muzyce i części angielskiego. Najgorsze piątkowe lekcje. Polonistka mnie zwalniała i musiałam poprawiać moje opowiadanie na konkurs.  Słabo jestem z tego opowiadania zadowolona...no ale cóz wysłane już nic nie poprawię. Jest o takiej niepełnosprawnej dziewczynie, która pomaga koleżance, która miała wypadek i tak samo jak ona wylądowała na wózku. Pokazuje jej , że życie na wózku tez moze być piękne. Zaispirowała mnie troche moja koleżaka, którą poznałam przez internet. Jest niepełnosprawna...ale cieszy się z życia. Podziwiam takich ludzi. No a propo jeszcze piątku, na apelu rozdawali dyplomy za udział w konkursie recytatorskim. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ja nie chciałam po to iść. Hahhaha :D Nie no nie będę przypominać.

A tak wogóle to dzisiejszy dzień minął strasznie nudno.Oglądałam sobie filmy. Klucz do kosmzaru, Zajście awaryjne, Nadchodzi..Klucz do koszmaru był najlepszy. Jak ja kocham dreszczowce, horrory...;3 Macie pod spodem jakiś zwiastun a tu macie cały  :D  Miłego oglądania!

Vivi ;*

3 komentarze:

 1. Zazdroszczę, że ominęło cię kilka lekcji. Może opowiadanie stylistycznie nie będzie, ale temat ma naprawdę świetny. ;)


  http://marpleous.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojeju.! Jak fajnie miałaś.;D
  Co powiesz na wspólną obserwację.?
  http://w-pogonizamarzeniami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. To opowiadanie jest na pewno świetne!!! ;33
  http://myy-liffe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń