niedziela, 12 maja 2013

Nie zawieszę, nie usunę - piszę dalej ;))

Witajcie!


Ja wiem, nie pisałam już od bardzo dawna. Zacznę znowu przepraszać jak to zwykłam robić po przerwie w pisaniu. Ostatnio coraz częściej mam blokadę w blogowaniu.  Powoli zaczynam rozważać usunięcie albo zawieszenie bloga. Samej mi przykro, ale ja już sama nie wiem co mam zrobić. Stwierdziłam ostatecznie, że daję sobie ostatnią szansę, ale  jeżeli znowu najdzie mnie tzw blokada-zawieszam. ; / Cholernie mi teraz głupio za tą całą blogerową zabawę bo czas do wyznaczenia osoby się zbliza a ja od czasu ogłoszenia zabawy napisałam moze z 3 notki. Nwm przełoze czas do wyznaczenia osoby. Na prawdę przepraszam Was za to, bo może komuś zależało na tym a ja nawaliłam ( jak zawsze-.-) Może taka przerwa dobrze mi zrobiła, nie wiem, trudno mi to jeszcze stwierdzić. To
 taka krótka, organizacyjna notka. Oj jutra ruszam i stawiam bloga na nogi. Sporo się działo, więc jest co opowiadac. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś to czyta...;/ No nic do następnej (przewidywana jutro)

Buziakiii i wielkie Przepraszam;***
Vivi

2 komentarze:

  1. To super że jesteś ;>
    http://mikilove47582.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Witamy, witamy i zapraszamy do zapoznania się z ciekawą promocją za pośrednictwem naszego bloga, może akurat trafi w Twoje gusta:)

    Pozdrawiamy serdecznie i gratulujemy kreatywnego, rzetelnego i bardzo interesującego bloga;*:)

    OdpowiedzUsuń